Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situaciju ļoti daudzi ir zaudējuši savus ienākumus vai piedzīvojuši ienākumu samazināšanos. Esam saņēmuši no vairākiem sekotājiem informāciju, ka pazīstamas ģimenes ar bērniem ir nonākušas smagā finansiālā situācijā un bažījas par to, ka tuvākajā laikā nebūs par ko iegādāties pārtiku.
Pirmkārt, tā kā esam Sabiedriskā labuma organizācija un finansiāli atbalstīt ģimenes ar bērniem nav mūsu spēkos, esam nolēmuši ar sadarbības partneru atbalstu sarūpēt pārtikas pakas grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm.
Otrkārt, jaunieši ir gatavi palīdzēt Jums izstaidzināt Jūsu mājdzīvnieku/s ievērojot visus drošības nosacījumus, kā arī palīdzēt citos nelielos darbiņos, kuri ir nepieciešami šajā krīzes situācijā - saprāta robežās.
Treškārt, aicinām cilvēkus, kuri vēlas atbalstīt mūsu projektu par atbalstu daudzbērnu ģimenēm Jūsu iespēju robežās izskatīt iespēju un veikt ziedojumu Biedrības (Sabiedriskā labuma organizācijai) Laiks Jauniešiem. Ziedojums ir jāveic ar bankas pārskaitījumu - LV62HABA0551047710873, LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA, ar maksājuma mērķi "atbalstam daudzbērnu ģimenēm" katrs Jūsu noziedotais eiro cents tiks izlietots šī projekta realizācijā un atskaites regulāri piedāvāsim mūsu sociālajās vietnēs.
Ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai zināt ģimeni, kurai tā ir nepieciešama - sazinieties ar mūsu Sabiedriskā labuma organizācijas vadību un vienosimies par iespējamo atbalstu ģimenei. Pēc Jūsu vēlmēm garantējam anonimitāti un informācijas neizpaušanu.
Saziņai variet izmantot tālruni/whatsapp: +371 28646934, e-pasta adresi: laiksjauniesiem@gmail.com vai sociālajās vietnēs Instagram un Facebook.
Labais vairo labo - palīdzēsim daudzbērnu ģimenēm šajā grūtajā laikā kopā. 
P.S. Jauniešiem, kuri palīdzēs tiks nodrošināti visi iespējamie aizsarglīdzekļi un tiks ievēroti visi drošības pasākumi.