Nav viegli... Pūles, sviedri, gari pārbraucieni... Mūsu komanda pieliek daudz spēkus un savu brīvo laiku, bet mums ir prieks, jo spējām iepriecināt jau 75 ģimenes
Turpināsim, neapstāsimies! Aicinām iesaistīties arī līdzcilvēkus un citus uzņēmējus - (paciņas, degviela, finansiāls atbalsts vai labie vārdi). Plānojam, ka līdz maija beigām spēsim palīdzēt vēl vismaz 200 ģimenēm un plānojam to turpināt arī vasarā. Par Jūsu iespējām palīdzēt, droši sazinieties ar mums Facebook vai telefoniski +371 28646934
Šo divu nedēļu laikā mums ir jāsaka vislielākais paldies mūsu "četriem riteņiem" - CityBee Latvia bez Jūsu fantastiskā servisa un busiņa mēs to fiziski nevarētu, daudz vietas un komforts uz visiem 100, priecāsimies arī par turpmāko atbalstu, jo mūsu labais draugs - busiņš ir ārkārtīgi noderīgs.
Paldies, Balticovo par ievērības cienīgo ziedojumu.Tērvetes alus par gardo kvasa nodrošinājumu ģimenēm. Mežapļavas Lauku Labumi Babītē un Alisei Kalniņai par fantastiskiem, kā arī super-gardiem kartupeļiem. Artesium Natural Water par dzīvē vienmēr nozīmīgo negāzēto ūdeni. Maiznīca Flora par gardo maizīti, cepumiem un groziņiem ģimenēm.Maxima par ziedojumu, kas ir palīdzējis daudzajām ģimenēm. Biofarmacija par vitamīniem ģimenēm šajā grūtajā laikā. Dabas Dimanti par gardajām - dabīgajām tortēm. Sēklu muss par dabīgajām un super-gardajiem batoniņiem un trifelēm. kukuruza.lv par garšīgāko popkornu Latvijā ģimenēm. Latvia Charity Bank par ziedojumu no sirds. Osama Latvia par Nestea pudelītēm ģimeņu jaunākajām atvasēm. Digitālā Pele izgatavos vizuālos materiālus, lai ar vien lielāka cilvēku daļa uzzina par šo iniciatīvu Bauskas novadā un Rīgas pilsētā. Lielu paldies, vēlamies teikt arī cilvēkiem, kuri individuāli ar mums sazinās, nogādā pārtikas paciņas un sniedz finansiālu atbalstu - mums tas ir ārkārtīgi liels palīdzības plecs.
Nevaram aizmirst pateikt paldies arī Īslīces pagasta pārvaldes vadītājai Sandrai Ķiselei un Īslīces Kultūras Nams kolektīvam!!!
----
Finansiālam atbalstam:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Konts: LV62HABA0551047710873
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank AS
Mērķis: projektam "palīdzība grūtībās nonākušajām ģimenēm"