5. un 6.maijā esam kopā iepriecinājuši 35 ģimenes no Bauskas novada (30) un Rundāles novada (5).
Ja arī Jums ir zināma ģimene, kurai pārtikas paciņa var noderēt vai vēlaties atbalstīt šo projektu ar atbalstu pārtikā vai finansiāli, droši sazinieties ar biedrību FACEBOOK lapā vai telefoniski +371 28646934 (Gints) vai +371 25959432 (Evita) - visu sarunāsim un vienosimies par piegādes laiku un atbalsta iespējām. Vēlamies, lai nedēļas laikā spētu vidēji palīdzēt ~ 60 ģimenēm.
Vislielāko, paldies, vēlamies teikt Sandrai Ķiselei (Īslīces pagasta pārvaldes vadītājai) un Īslīces Kultūras Nams personālam - bez Jums šis projekts nebūtu iespējams.
Liels paldies, visiem uzņēmumiem, kuri atbalsta līdz šim un tuvākajā laikā plāno atkārtoti papildināt mūsu krājumus ar savu produkciju: Orkla Latvija (SELGA un LAIMA), Latvijas Maiznieksbaltizobi.lvBalticovoLatvia Charity BankKaijaRichBerry, SIAColorPastaMaiznīca FloraMežapļavas Lauku Labumi BabītēBiofarmacijaTērvetes alusArtesium Natural Water, Īslīces amatierteātrim "Dadži", Zanei Hānei, Mārītei, kā arī paldies Līgai Helvigai par informāciju Rundāles novadā!!!