Sestdien, 20. jūnijā, plkst. 10.00 tiks uzsākts Īslīces pagasta pārvaldes rīkotais Auto-Foto orientēšanās pasākums Bauskas novadā. Īslīces pagasta jaunieši aicina novada iedzīvotājus un novada viesus piedalīties Auto-Foto orientēšanās pasākumā iepazīstot tuvāk Bauskas apkārtni un kopīgi “iebraukt” Līgo & Jāņu brīvdienās.
Auto-Foto orientēšanās pasākumā Jums būs jāatrod un jānofotogrāfējās pie kartē atzīmētajiem kontrolpunktiem – interesantām un neparastām vietām Īslīces pagastā, kaimiņu pagastos un novados, kā arī jāveic dažādi jautri un atraktīvi papilduzdevumi kontrolpunktos. Dalībnieki ir aicināti plkst. 9.50 pulcēties pie Īslīces Kultūras nama, lai plkst. 10.15 varētu uzsākt Auto-Foto orientēšanās sacensības, kā arī saņemt visus nepieciešamos orientēšanās materiālus.
Reģistrācija tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.brauciens.lv/islice

pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsies pasākuma pakalpojuma sniedzēji. Neaizmirstiet – pasākumā Jums noteikti būs vajadzīgs uzlādēts viedtālrunis/planšetdators vai fotoaparāts. Dalības maksa vienai komandai (automašīnai) ir noteikta 10 (desmit) eiro.

Lai veicinātu Jāņu sajūtas un dalībnieku krāšņumu, aicinām dalībniekus būt atraktīviem un padomāt par automašīnas un sevis izdekorēšanu, jo krāšņākajiem un atraktīvākajiem dalībniekiem paredzētas balvas no Īslīces pagasta pārvaldes un sadarbības partneriem.
Informējam, ka katrs komandas dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, tās izraisītajām sekām un nodarītajiem zaudējumiem sev un trešajām personām, ja kādam no komandas dalībniekiem pirms pasākuma ir konstatētas veselības problēmas aicinām būt saprātīgiem un ievērot sociālo distancēšanos – palikt mājās.
Vairāk informācijas un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Īslīces pagasta pārvaldes Jaunatnes darbinieku – Gintu Jankovski (+371 28646934) vai (gjankovskis98@gmail.com).