Biedrība "Laiks Jauniešiem" noslēdz projektu "Atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un vientuļajiem pensionāriem"

Biedrība projektu uzsāka 2020.gada 22.aprīlī un noslēdza 2020.gada 1.jūlijā. Nedaudz vairāk kā divu mēnešu laikā biedrība saņēma vairākus ziedojumus no uzņēmumiem un privātpersonām, kas bija liels atbalsts pārtikas paciņu sagatavošanā grūtībās nonākušajām ģimenēm COVID-19 laikā, lielākā daļa no cilvēkiem bija nokļuvuši finansiālas.

Īslīces pagasta iedzīvotāja un kultūras darbiniece Evita Novicka uzskata, ka šāds projekts Īslīces pagasta iedzīvotājiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība bija noderīgs un grūtajā COVID-19 pandēmijas laikā tas bija spēcīgs atbalsts. Dažās no ģimenēm, kurās pārtikas paciņas tika nogādātas dzīvo 6, 7 un pat 8 bērni, daļai no ģimenēm darba zaudēšanas laikā un finansiālo grūtību laikā nācās atdot visu, lai spētu uzturēt savu ģimeni. Pateicoties lielajam darba spēkam, spējām palīdzēt un atsaukties ik vienam palīdzības saucienam Bauskas novadā.

Biedrības "Laiks Jauniešiem" valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis vēlas pateikties visiem projektā iesaistītajiem cilvēkiem - uzņēmumiem, ziedotājiem, kā arī biedrības biedriem, brīvprātīgiem no Bauskas novada, Īslīces pagasta, kuri palīdzēja dažādos projekta ietvaros nepieciešamajos darbos - produktu saņemšanā, pakošanā, izvedāšanā. Uzskatu, ka projekta galvenais veiksmes faktors bija jauniešu sekmīgā sadarbība ar Īslīces pagasta pārvaldi un brīvprātīgajiem no Īslīces Kultūras nama, bez tik sirsnīgiem un darbīgiem cilvēkiem tas noteikti nebūtu izdevies.

Kopā nepilnu divu mēnešu laikā biedrība ir piegādājusi 677 pārtikas paciņas (533 - Bauskas novadā, 35 - Rundāles novadā, 15 - Iecavas novadā, 11 - Ķekavas novadā, 83 - Rīgas reģionā), kas kopā ir palīdzējis aptuveni diviem tūkstošiem cilvēku.

Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina savu darbību un aicina bērnus un jauniešus apmeklēt dažādus neformālās izglītības pasākumus, kursus un seminārus - bezmaksas. Biedrība uz doto brīdi ir reģistrējušies vairāk nekā 200 biedru. Pasākumi tiek organizēti gan Rīgā, gan Bauskā, gan citviet Latvijā.

Par pieejamajiem pasākumiem un to apmeklēšanu, aicinām sekot līdzi mūsu sociālajās vietnēs. Biedrība plāno 2021.gada laikā izveidot un atvērt Rīgā jauniešu māju, kurā jauniešiem būs iespēja darboties ik dienā, apmeklējot dažādus pulciņus un neformālās izglītības pasākumus.