Sestdien, 18. jūlijā, plkst. 15.00 Īslīces pagasta pārvalde sadarbība ar jauniešu biedrību “Laiks Jauniešiem” un atbalstītājiem Īslīces Kultūras namā organizēs komandu viktorīnu “Zini vai mini”. Katrā komandā ir aicināti pieteikties no 3 līdz 6 dalībniekiem. Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai kārtai piešķirot savu tēmu. Daļu no jautājumiem uzdos Latvijā pazīstamas personības. Veiksmīgākajām komandām pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori.
Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv
, sadaļā “Viktorīna”, lai korekti spētu sagatavot iekārtojumu zālē. Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā ar Jums sazināsies Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem. Dalības maksa neskatoties uz cilvēku skaitu vienai komandai ir noteikta 10 (desmit) eiro.
Viktorīnas starplaikos plānota uzstāšanās no Latvijā pazīstamās mūziķes Sabīnes Berezinas, kuru papildinās vokālās studijas “Aprīļa pilieni” bērnu un jauniešu priekšnesumi. Esam parūpējušies par to, lai pasākuma plānotais laiks ~4h tiktu pavadītas pilnvērtīgi un dalību pasākumā nenožēlotu neviens dalībnieks.
Informējam, ka katrs komandas dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, ja kādam no komandas dalībniekiem pirms pasākuma ir konstatētas veselības problēmas aicinām būt saprātīgiem un ievērot sociālo distancēšanos – palikt mājās.
Pasākuma laikā var tikt veikta foto & video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajās vietnēs un citās publikācijās pasākuma ietvaros.
Vairāk informācijas un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju un Īslīces pagasta pārvaldes jaunatnes darbinieku – Gintu Jankovski (+371 28646934) vai (gints.jankovskis@laiksjauniesiem.lv).