Sestdien, 18.jūlijā, Īslīces Kultūras namā norisinājās biedrības "Laiks Jauniešiem" un Īslīces pagasta pārvaldes rīkotā viktorīna "Zini vai mini".

Pasākumā kopā piedalījās 17 komandas, kas kopā sastādīja 84 dalībniekus. Viktorīnā dalībniekiem nācās atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latviju un izpildīt āķīgus organizatoru sagatavotos uzdevumus.

Jauniešu komandai «Piecstūris» kapteine bija Katrīna Kazlauska. Viņa sludinājumu par viktorīnu ieraudzījusi internetā un sākusi veidot komandu dalībai pasākumā. Galvenā doma bijusi panākt daudzpusību zināšanās. «Domāju, ka veicas ļoti labi. Galvenais, lai ir jautri, un jautra kompānija arī uzlabo rezultātus,» teic K. Kazlauska.

Sīvā konkurencē viktorīnā trešo vietu izcīnīja komanda "Meitenes no marsa", kas tikai par vienu punktu apsteidza 4.vietas ieguvējus komandu "Lieliskā kompānija". Otrajā vietā pasākumu noslēdza komanda "Savējie", bet pārliecinošu uzvaru ar deviņu punktu pārsvaru izcīnīja komanda "Ar franču vieglumu".
Komandā “Ar franču vieglumu” bija Codes pamatskolas direktore Laila Jurcika un izglītības iestādes skolotājas . Komandas kapteine teic, ka komanda jau ir iespēlējusies, tai ir panākumi, pagājušajā gadā iekļuva viktorīnas «Prāta spēles» Latvijas finālā. Tāpēc arī šoreiz viktorīnā “Zini vai mini” galvenā doma bija par uzvaru un tas arī izdevās.

Biedrības "Laiks Jauniešiem" aktīvisti pateicas visiem dalībniekiem, organizatoriem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem - bez Jūsu atbalsta šāda veida pasākums nebūtu iespējams. Jauniešiem un aktīviem, zinot gribošiem cilvēkiem pieder rītdiena!

Pasākumu atbalstīja: Laima, Populārās mūzikas izpildītāju studija "Aprīļa pilieni", Skrīveru saldumi, Mario konditorejas fabrika, Long chips, Īslīces pagasta pārvalde.

Informāciju sagatavoja: Biedrība "Laiks Jauniešiem" mob.t. +371 28646934, e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv
FOTO: Uldis Varnevičs