Labdarības maratonā “Roku rokā” jaunieši sniegs palīdzību grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Biedrība “Laiks Jauniešiem” no 3. līdz 30. decembrim Rīgas pilsētā, Ķekavas, Iecavas un Bauskas novados realizēs labdarības maratonu “Roku rokā”. Projekta mērķis ir Covid-19 laikā ar pārtikas un nepārtikas paciņām palīdzēt grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Biedrība projektu realizēja jau Covid-19 pirmajā izplatīšanās vilnī, kura ietvaros piegādāja 677 pārtikas un nepārtikas paciņas. Plānots, ka šajā Covid-19 izplatības vilnī piegādāto paciņu skaits palielināsies divas reizes. Paciņu saturs ir atkarīgs no iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumu intensitātes.

Jaunieši aicina iedzīvotājus un uzņēmumus iesaistīties labdarības maratonā ziedojot pārtikas un nepārtikas produkciju (paciņas) vai sniegt finansiālu atbalstu produktu un degvielas iegādei. Vairāk par palīdzības iespējām aicinām sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” aktīvistiem izmantojot mob.tālr. +371 25 661 765 (Viktorija) un mob.tālr. +371 28 646 934 (Gints).

Aicinām iedzīvotājus sazināties ar biedrību “Laiks Jauniešiem”, ja Jums ir informācija par cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība Rīgas pilsēta, Ķekavas, Iecavas un Bauskas novados. Garantējam anonimitāti un informācijas neizpaušanu. Apzināmies, ka Covid-19 ir skāris lielāko Latvijas iedzīvotāju daļu un mūsu iespēju robežās centīsimies Jums palīdzēt. Ziedotajās paciņās ir iekļauts pilnvērtīgs uzturs - rīsi, makaroni, olas, maize, auzu pārslas u.t.t., bet no nepārtikas produktiem – veļas pulveris, veļas mīkstinātājs, zobu pastas, dezodaranti, dušas želejas u.t.t.

Rekvizīti:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam “Roku rokā”