Biedrība “Laiks Jauniešiem” Bauskas novads, Iecavas novads, Ķekavas novads un Rīgas pilsētā organizē labdarības maratonu “Roku rokā”. Projekta mērķis ir Covid-19 izplatības laikā ar pārtikas un nepārtikas paciņām palīdzēt grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem. 

Palīdzība tiks sniegta sagatavojot vismaz 1 400 pārtikas un nepārtikas paciņas, kas palīdzēs vairāk nekā 3500 cilvēkiem. Paciņās tiks iekļauti dažādi pārtikas un nepārtikas produkti, lai palīdzētu vienai mājsaimniecībai sniegt drošības spilvenu nedēļas garumā. No pārtikas produktiem katrā paciņā tiks ievietoti rīsi, makaroni, eļļa, olas, piens, cukurs, milti, auzu pārslas u.tml., bet no nepārtikas produktiem veļas mazgāšanas kapsulas, dezodaranti, dušas želejas, šķidrās ziepes, zobu pastas u.tml.

Jaunieši projektu realizēja jau Covid-19 pirmajā izplatīšanās vilnī, kura ietvaros piegādāja 677 pārtikas un nepārtikas paciņas. Plānots, ka šajā Covid-19 izplatības vilnī piegādāto paciņu skaits palielināsies vairāk nekā divas reizes. Plānots, ka projekts tiks realizēts visu Covid-19 izplatības laiku, izskatot iespēju palīdzību sniegt ne tikai Bauskas, Iecavas, Ķekavas novados un Rīgas pilsētā, bet gan visā Latvijā.

Jaunieši aicina uzņēmumus un cilvēkus vēl aktīvāk iesaistīties labdarības maratonā “Roku rokā” ziedojot pārtikas un nepārtikas produkciju (paciņas) vai sniegt finansiālu atbalstu produktu iegādei. Vairāk informāciju par palīdzības iespējām ir iespējams saņemt sazinoties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” aktīvistiem pa mob.tālr. +371 25 661 765 (Viktorija) vai +371 28 646 934 (Gints).

Kā arī aicinām cilvēkus sazināties ar biedrību “Laiks Jauniešiem”, ja Jums ir informācija par cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība. Garantējam anonimitāti un informācijas neizpaušanu trešajām personām. Informējam, ka jaunieši ievēros visus valstī noteiktos ierobežojumus sagatavojot paciņas t.sk. drošības dēļ veicot dezinfekciju un nogadājot paciņas iespēju robežās bezkontakta piegādē cilvēkiem.

Publicitātes materiāli: https://failiem.lv/u/rymvd9mej

---

Rekvizīti:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam “Roku rokā”