Dodamies emocionālā 11.janvāra braucienā uz Dobeles novadu:

10.janvāra vakarā un naktī uz 11.janvāri saņēmām kopā četrus palīdzības saucienus no Dobeles novada iedzīvotājiem. Katrs stāsts ir savādāks, bet šoreiz vēlamies pastāstīt vairāk par reālu dzīves situāciju kādā nonākusi ģimeni, kura dzīvo daudzīvokļu mājā Dobeles pilsētā. (nav atspoguļota videoklipā, ģimene vēlējās palikt anonīma)

Ģimenes galva - tētis pēkšņi zaudējis darbu un neilgu laiku ģimene iztikusi no iekrājumiem, bet tā kā dzīvo īres dzīvoklī un iekrājumi nav bijuši īpaši lieli finansiālais stāvoklis strauji pasliktinājās un ģimene nonāca bezizejas situācijā.

Tētis mēģinājis rast risinājumu un atrast darbu Dobeles novadā vai tās apkārtnē, taču nesekmīgi. Ģimenē tika pieņemts ļoti smags lēmums un par pēdējo naudiņu, tētis izmantoja iespēju un 7.janvāri devās rast risinājumu darbā Somijā. Atstājot mājas nelielu daudzumu naudiņas iztikai.

Mamma šobrīd Latvijā ir viena kopā ar zīdaini un diviem maziem ķipariem bērnu dārza vecumā. Diemžēl arī ģimenes radinieki nevar sniegt palīdzību, jo arī atrodas ne īsti stabilā finansiālā situācijā. Saņemot ziņu no ģimenes, mūsu komanda nedomājot publicēja aicinājumu Facebook vietnē, lai rastu risinājumu nogādāt paciņu Dobelē. Jau pēc nepilnām 30 minūtēm Katrīna ar Annu atsaucās mūsu aicinājumam un nākamajā rītā devās apciemot šo ģimeni un trīs citus Dobeles novada iedzīvotājus.

Katrs no mums var nonākt līdzīgā situācijā dažādu apsvērumu dēļ un līdzcilvēku atbalsts šādās situācijās ir vārdiem neaprakstāms. Ceram, ka pavisam drīz tētim saņems pirmos finansiālos līdzekļus un ģimene "nostāsies uz kājām".

Kopā mēs varam palīdzēt Covid-19 krīzes radītajās situācijās, aicinām arī Jūs ziedot finanisālus līdzekļus pārtikas un nepārtikas produktu iegādei:

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam "Roku rokā".