Esam gandarīti par Jūsu lielo atsaucību mūsu akcijā “Uzcel savu sniegavīru” Rītausmu parkā. Kopā esam saņēmuši 29 pieteikumus un saskaitot visas saņemtās balsis kopā par sniegavīriem esam nobalsojuši aptuveni 7 500 reizes!!!

Vēlamies izteikt vislielāko pateicību ikvienam akcijas dalībniekam par ieguldīto darbu, entuziasmu un laiku – Jūsu visu darbi ir pelnījuši izcīnīt godalgotās vieta, taču noteikumi ir noteikumi un Facebook balsojumā ir noskaidrojies, ka

1. vietu ar 707 balsīm ir ieguvušas Dreimaņu dāmas;
2. vietu ar 664 balsīm ir ieguvusi Nijole Berezina;
3. vietu ar 508 balsīm ir ieguvusi Sabīne Geiba;
(rezultāti piefiksēti 23:59)

kā arī biedrība “Laiks Jauniešiem” ir izlēmusi piešķirt divas simpātiju balvas, kā pirmo simpātiju balvu no komandas iekšējā balsojumā ir ieguvuši Evelīna un Kristers, kuru bilde, kopā ar sniegavīru sasildīja mūsu komandas sirdis, it sevišķi šajā pelēkajā laikā krāsas lika atcerēties cik raiba ir bērnu ikdiena… Paldies par ģimeniskās sajūtas veicināšanu. Otro simpātiju esam izlēmuši piešķirt Ketlīnai ar komandu, kuras lielo darbu Rītausmu parka nebija iespējams nepamanīt, jāpiemin fakts, ka līdz trešajai vietai darbam pietrūka nieka divdesmit balsis.

…BET Jūsu visu ieguldītais darbs bija tik LIELS, ka biedrība “Laiks Jauniešiem” aicina sazināties katru dalībnieku pa tālruni +371 28 646 934 (Gints - whatsapp/zvani), par nelielas veicināšanas balvas saņemšanu. Plānots, ka gan laureāti, gan veicināšanas balvu saņēmēji tās varēs saņemt no pirmdienas iepriekš pierakstoties ārpusē pie Īslīces Kultūras nama.

Aicinām Jūs rezervēt 30. janvāri, jo biedrība “Laiks Jauniešiem” kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi būs sarūpējuši ģimenisku spēli, kurā būs jādodas uz dažādām vietām Īslīces pagastā pēc norādēm… Būs interesanti – sekojiet līdzi jaunumiem mūsu sociālajās vietnēs.