Jau nākamajā nedēļas nogalē – 29. un 30.janvārī biedrība “Laiks Jauniešiem” un Īslīces pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus piedalīties orientēšanas spēlē “Iepazīsti Īslīces pagasta apdzīvotās vietas”.

Spēles mērķis ir iedzīvotājus iepazīstināt ar Īslīces pagasta apdzīvotajām vietām un vienas mājsaimniecības ietvaros lietderīgi un izzinoši pavadīt nedēļas nogali. Dalība orientēšanās spēlē ir bez maksas un dalībnieki paši var izvēlēties sev ērtu laiku uzdevumu veikšanai.

Lai piedalītos spēlē Jums ir nepieciešams savu dalību pieteikt elektroniskā anketā - https://ej.uz/isliceorientesanas
, iesniedzot informāciju par komandu. Vēlamies vērst uzmanību, ka orientēšanās spēles uzvarētājs visas dienas garumā, 31. janvārī tiks noskaidrots biedrības “Laiks Jauniešiem” Facebook kontā – par to balsojot iedzīvotājiem. Papildus spēles organizatori vērtēs automašīnu un dalībnieku dekorus, kā arī radošo pieeju uzdevumu izpildē. Uzdevumi visiem dalībniekiem tiks nosūtīti 29.janvārī plkst. 00.00.

Ja kādā no orientēšanās spēles punktiem atrodas kāda cita komanda, aicinām uzgaidīt automašīnās, lai nepulcētos, jo vidēji katrā punktā atradīsieties 3 līdz 5 minūtes. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu Jankovski (+371 28 646 934).

Īslīce ir mūsu mājas!