Biedrība "Laiks Jauniešiem" jau no pirmā Covid-19 izplatības viļņa sniedz palīdzību grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļiem pensionāriem. Jaunieši saņemot no uzņēmumiem un privātpersonām ziedojumus bez maksas sagatavo pārtikas un nepārtikas paciņas nogādājot tās grūtībās nonākušiem cilvēkiem visas Latvijas teritorijā.

 

Palīdzība līdz šim sniegta vairāk nekā 3 000 mājsaimniecībām visā Latvijas teritorijā, rūpīgi izvērtējot katras mājsaimniecības situāciju un vajadzību. Paciņās tiek ievietota dažāda veida produkcija pēc vajadzības - rīsi, makaroni, griķi, piens, cukurs, sāls, dārzeņi, augļi, saldumi, eļļa, zīdaiņu putriņas, bērnu autiņbiksītes, veļas mazgāšanas līdzekļi, higiēnas preces u.tml. Tāpat tiek sniegta palīdzība ar dažādām sadzīves tehnikas lietām un apģērbu.

 

Projekta iniciatori un galvenie aktīvisti ir biedrības biedri, kuri pārsvarā ir vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Visus nepieciešamos projekta juridiskos, komunikācijas un praktiskos darbus veic jaunieši dažādu jomu speciālistu uzraudzībā. Lielākajai daļai jauniešu tā ir pirmā reālā pieredze veicot līdzīgus darbus, taču uzņēmības pilni tos plāno pilnvērtīgi turpināt. Biedrībā "Laiks Jauniešiem" ir iesaistījušies 198 biedri, taču labdarības maratona "Roku rokā" ietvaros aktīvi nolēmuši iesaistīties aptuveni 50 jaunieši.

 

Organizācija aicina sabiedrību un uzņēmumus atbalstīt labdarības maratonu "Roku rokā", lai jaunieši spētu sniegt atbalstu vēl vairāk Latvijas iedzīvotājiem, kuri nonākuši neapskaužamā situācijā. Jūsu iespēju robežās aicinām sniegt atbalstu ziedojot finansiālu mērķziedojumu biedrībai vai sagatavot pārtikas un nepārtikas paciņu, lai to tālāk nodotu grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

 

Tāpat aicinām līdzcilvēkus griezties pie mums, ja esat nonākuši krīzes situācijā vai arī Jums ir zināmi cilvēki, kuriem palīdzība nepieciešama. Garantējam informācijas konfidencialitāti un neizpaušanu trešajām personām. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrību elektroniski - info@laiksjauniesiem.lv vai telefoniski - Viktoriju (25 661 765) vai Gintu (28 646 934).

 

Projekta lielākie sadarbības partneri: Maxima, Citybee, Limbažu siers, Venipak, Paēdušai Latvijai, Skrīveru saldumi, Balticovo, Dimdiņi, Orkla Latvija, Latvijas maiznieks, Īslīces pagasta pārvalde u.c.         

 

 

Rekvizīti:

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA

Reģistrācijas numurs: 4008296317

Konts: LV62HABA0551047710873

Mērķis: Labdarības maratonam "Roku rokā"

 

Publicitātes materiāli:

https://failiem.lv/u/nn9mgun9k

 

Papildu informācija:

Gints Jankovskis,

Biedrības "Laiks Jauniešiem" valdes priekšsēdētājs

mob.tālr. +371 28 646 934