Vēlamies dalīties ar tik tiešām emocionālu un sirsnīgu stāstu, ko biedrība "Laiks Jauniešiem" piedzīvoja labdarības maratona "Roku rokā" nedēļas nogalē, iesaisties arī Tu!

Šī brīža Covid-19 situācija un daļējā dzīves dīkstāve nav bez pārdzīvojumiem nevienam. Daudz emocionālu pārdzīvojumu, negācijas publiskajā telpā uz vienu un otru pusi, taču neskatoties uz to Latvijas iedzīvotāji jau vairākkārt ir pierādījuši savu sirsnību un spēju reaģēt grūtos brīžos labdarības pasākumos.

Pēc svētkiem nedēļas nogale mūsu komandai bija īpaši trauksmaina un palīdzību lūdza 98 mājsaimniecības jeb 293 cilvēki. Pamatojoties uz šo situāciju nespējām atteikt nevienam, bet saprotot mūsu reālās iespējas transportēt tik daudz pārtikas un nepārtikas paciņas Bauskas, Ķekavas, Jelgavas un Iecavas novados un Rīgas pilsētā bija nepieciešami papildspēki transporta nodrošināšanā.

Apkopojot augstāk minēto informāciju piektdienas vakarā sociālajā vietnē "Facebook" ievietojām informāciju par to, ka nepieciešami papildspēki pārtikas un nepārtikas paciņu izvedāšanā. Stundas laikā uz mūsu ierakstu atsaucās 17 cilvēki, kas bija gatavi brīvprātīgi nodrošināt transportu paciņu nogādāšanai jau nākamajā rītā. Tā kā kopā bija jādodas uz 8 pagastiem, lai efektīvi izmantotu cilvēku resursus vienojāmies, ka 8 cilvēki ceļā dosies jau rīt, bet pārējie 9 nākamnedēļ.

Tas kartējo reizi pierādija Latvijas tautas vienotību, spēju reaģēt krīzes situācijā, kā arī apstiprina to, ka NVO nekāvējoties spēj reaģēt Covid-19 krīzes seku mazināšanai, stiprinot pašvaldību un valsts instutīciju darbu. Vēlamies no visas sirds pateikties visiem cilvēkiem, kas ir atsaukušies un atsauksies mūsu aicinājumam sniedzot palīdzību labdarības maratona "Roku rokā" ietvaros palīdzot grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem. Kopā līdz šim esam piegādājuši jau 951 pārtikas un nepārtikas paciņu grūtībās nonākušajiem nepilnu divu mēnešu laikā!

Ja arī Jūs vēlaties palīdzēt un sniegt savu atbalstu, šobrīd mums aktuāli ir finansiālie līdzekļi, lai iegādātos nepieciešamākās pārtikas un nepārtikas preces, jo apgriezieni ir vārdiem neaprakstāmi.

Aicinām ziedot Jums iespējamu summu:

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratons "Roku rokā".