Jau rītdien biedrība Laiks Jauniešiem dosies uz Valmieru un Daugavpili, lai kopā sniegtu atbalstu 80 grūtībās nonākušās ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem. Kā jau ierasts pēdējās nedēļas pasniegsim divas pilnvērtīgas pakas - dārzeņu (kartupeļi, burkāni, sīpoli, bietes u.tml.) un pārtikas (rīsi, griķi, makaroni, cukurs, sāls, cepumi, u.tml.), kā arī gardus un veselīgus dzērienus.

Šī ieraksta ietvaros vēlamies no visas sirds publiski pateikties vienām no biedrības Laiks Jauniešiem čaklākajām un perspektīvākajām meitenēm - Zanei un Alīdai, kuras gandrīz katru otro dienu sniedz visa veida atbalstu - dokumentāciju, produkcijas fasēšanu, piegādi, komunikāciju ar cilvēkiem... Vēl un vēl! Jūs esat mūsu ZELTS.

Tāpat vēlamies privātpersonām, kuri ziedo finansiālus līdzekļus pārtikas un degvielas iegādei... Vairāk atbalsta - iespējas vairāk atbalstīt grūtībās nonākušos. Ja Jums ir iespēja ziedot finansiāli jebkādu naudas summu (1,2,5,20.. Eur) mēs ļoti priecāsimies un 100% no ziedotā izmantosim palīdzīgas rokas sniegšanai grūtībās nonākušajiem.

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam "Roku Rokā".


Šoreiz vēlamies lielu paldies teikt mūsu šī brauciena galvenajiem atbalstītājiem - CityBee Latvia, Maxima , Limbažu Siers , Maiznīca Flora , Valmiermuižas alus darītava , Kurzemes Gaļsaimnieks , Gardie Zemnieki , Latvijas Maiznieks un MARIO konditorejas fabrika