Pirms dažām dienām ievietojām lūgumu steidzami palīdzēt četrām mājsaimniecībām:

Divām māmmiņām, kuras audzina divus pirmsskolas izglītības iestādes vecuma bērniņus un divām senioru mājsaimniecībām.

Reakcija bija tagad un tulīt gan no pašvaldības institūcijām, gan no privātpersonām, taču kā jau minējām iepriekš,pašvaldība savu iespēju robežās (likumi, likumi un vēlreiz likumi) palīdzību sniedza, tāpēc mēs kā NVO iesaistījāmies un lūdzām līdzcilvēku palīdzību.

Pateicoties atsaucīgajiem iedzīvotājiem privātajos mežos sazāģējām, saskaldijām malku augstāk minētajām ģimenēm un patukšojām Agneses malkas šķūnīti Ogres novadā - paldies!
No privātpersonu ziedojumiem iegādājāmies tik ļoti nepieciešamos pārtikas produktus un higiēnas preces. No cilvēkiem saņēmām apģērbus, traukus, sadzīves tehniku, padomus, cilvēku resursus steidzamai situācijas uzlabošanai. Trīs dienu laikā visai atlikušajai ziemas/pavasara aukstumam nodrošinājām ar malku visas augstāk minētās mājsaimniecības.

Risinot akūtāko problēmu ar pelējumu dzīvokļos, kuros dzīvo bērni ir uzsākts steidzams process apstākļu uzlabošanai un tuvāko dienu laikā jau būs acīmredzami uzlabojumi, ir iesaistījušies cilvēku resursu šīs situācijas atrisināšanai.
Tiek atkal pierādīts, ka NVO darbība ļoti pastiprina pašvaldības un valsts institūcijas un darbojoties tikai kopā - komandā, mēs varam sniegt atbalstu mūsu iedzīvotājiem!

Pēc palīdzības lūgumiem pie mums vēršās katru dienu gan ģimenes, gan vientuļie seniori, gan cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem, ja Jums ir iespēja ziedot finansiālus līdzekļus, apģērbu, sadzīves tehniku vai jebko citu, kas noderētu citiem - aicinām sazināties pa tālruni +371 28646934 (valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis).

Atrodamies Bauskas novadā, bet ziedojumus saņemam un darbību veicam visā Latvijas teritorijā!

Rekvizīti:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam "Roku rokā"


Biedrība "Laiks Jauniešiem" ir sabiedriskā labuma organizācija kopš 2020.gada marta mēneša.