Mums cilvēki mēdz uzdot interesējošus jautājumus par labdarības maratonu "Roku rokā"... Laiks konkrētām, publiskām atbildēm!

Cik Jūs par šo pelnat?

Mēs drīzāk nevis pelnam, bet "ieejam" mīnusos no mūsu privātajiem līdzekļiem, jo neviens biedrs, ne valdes loceklis par šo labdarības/sociālo darbu algu nesaņem. Dzīvojam tikai un vienīgi no privātpersonu un uzņēmumu ziedojumiem. Veltam savu brīvo laiku, to atņemot savām ģimenēm.

Kas aiz Jums stāv/slēpjās?

Mēs saprotam jautājuma būtību, bet ar savu ilgtermiņa darbu un iesaistīšanos sociālajā jomā - labdarībā, esam pierādījuši, ka ar vairāku desmitu jauniešu atbalstu BRĪVPRĀTĪGI šo darbu spējam realizēt. Organizācijas izaugsme un caurspīdīgums ir acīmredzams ik vienam sekotājam/atbalstītājam un oponentam. Neviena nezināma persona nekontrolē, neorganizē un ar lielu naudas summu nefinansē mūsu darbību. To pilvērtīgi ar savu darbu ir ieguvusi mūsu komunikācijas nodaļa.

Kāpēc Jūs nesazinaties un nekomunicējat ar pašvaldību, sociālajiem dienestiem un valsts 
institūcijām?

Mēs regulāri komunicējam ar sociālajiem dienestiem pagastos un novados par situācijām, taču cilvēkiem beidzot ir jāsaprot divas atšķirības: NVO sektors spēj reaģēt nekavējoties, mums pēc MK noteikumiem nav nepieciešams iesniegt dažādus dokumentus, skaidrojumus, aprakstus - dodamies palīdzēt nekavējoties (pēc iespējas ātrāk). Sociālajam dienestam tādas iespējas faktiski nav, dokumenti, dokumenti.. Apsekošana ir viens, bet palīdzība pavisam cita... Bāreņtiesa protams ir institūcija arī, kas apseko, bet tas nav vienā dienā... BĒRNI nav vainīgi pie situācijas... Visbiežāk tieši sociālie dienesti šo informāciju mums sniedz...

Vai Jūs nebaidaties no nelabvēļiem, oponentiem?

Mūsu komanda ir godīga, atklāta un paralēli ir sakārtojusi visus nepieciešamos dokumentus attiecīgi MK noteikumiem - mūs ir centušies ietekmēt, novirzīties no ceļa, taču mēs paliksim tādi kā esam... Un iesim sasniegt mērķi - mūsu komanda ir spēcīga, talantīga un ar vīziju.

---
Šo svētdien piegādājām 43 paciņas grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem. Iesaisties un atbalsti labdarības maratonu "Roku rokā":

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 4008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Labdarības maratonam "Roku rokā".