Jaunieši turpinās sniegt atbalstu grūtībās nonākušajiem.

Līdz šim Laiks Jauniešiem palīdzību snieguši 3750 mājsaimniecībām visā Latvijas teritorijā. Šajā gadījumā palīdzība nozīmē sagatavotas un piegādātas pārtikas, nepārtikas un apģērba paciņas bez maksas grūtībās nonākušajiem. Sniedzām nozīmīgu atbalstu arī sadzīves tehnikas, malkas un citu nozīmīgu iedzīves vajadzību nodrošināšanā.

Esam saņēmuši vairākus privātpersonu un uzņēmumu ziedojumus (finansiāli, produkcijas, apģērbs u.tml.), taču lai spētu nodrošināt ar vien plašākā mērogā un skaitā palīdzību tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk ir nepieciešams vēl lielāks līdzcilvēku atbalsts.

Ja Jums vai kādam Jums zināmam cilvēkam ir nepieciešama akūta palīdzība, kas izpaužās - pārtikas, nepārtikas, apģērba vai citu nozīmīgu darbību veikšanai aicinām nekautrēties un par to ziņot mūsu komandai. Garantējam anonimitāti un informācijas neizpaušanu trešajām personām. Tikai kopā mums ir iespēja pārvarēt krīzes radītās sekas.

Ziedojumu, jautājumu vai ierosinājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu jauniešiem pa tālruņiem - 25661765 (Viktorija) vai 28646934 (Gints).

Labais vairo labo!

Ziedojumiem:

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: "Roku Rokā".