Laikraksta «Bauskas Dzīve» un biedrības «Laiks jauniešiem» trešā diskusija veltīta administratīvi teritoriālajai reformai. Piektdien, 19. martā, plkst. 11 tiešsaistes diskusijā eksperti sniegs komentāru par novadu reformas jēgu.

Uz diskusiju «Administratīvi teritoriālā reforma – tikai uz papīra?» ir aicināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, Bauskas novada iedzīvotāja Eva Upīte, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe, SIA «EPC» valdes locekle, Satversmes tiesas pieaicinātā eksperte Ikšķiles un Limbažu novada pašvaldības pētīšanā Raita Karnīte.

Galvenās diskusijas tēzes būs iedzīvotāju sadarbība ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un pašvaldībām reformas tapšanas un īstenošanas gaitā, tiks analizēts lielo novadu finansiālais ieguvums no reformas, kā arī tiks pievērsta uzmanība lauku ciemu attīstībai.

Diskusija būs skatāma tīmekļa vietnē «Facebook» – biedrības «Laiks jauniešiem» un laikraksta "Bauskas dzīve" lapās. Diskusijas tēmām atvēlēta aptuveni stunda. Interesenti varēs rakstīt jautājumus biedrības «Laiks jauniešiem» un laikraksta "Bauskas dzīve" lapās.

Apskats par diskusiju būs publicēts laikraksta «Bauskas Dzīve» otrdienas numurā, un video būs skatāms laikraksta «YouTube» kontā un biedrības "Laiks Jauniešiem" Facebook lapā.

Aicinām skatītājus uzdot par reformu interesējošos jautājumus tiešraides komentāros.

LINK: https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/videos/3004321449797141