Jaunai ģimenei Bauskas novadā notikusi liela nelaime - ugunsgrēks izpostījis faktiski visu iedzīvi. Labdarības maratona "Roku Rokā" ietvaros reağējām un sniedzām ģimenei palīdzību no mūsu noliktavas pieejamā (pārtika, sadzīves ķīmija, apğērbs un apavi meitenei, gultas veļa, higiēnas preces, veļas mašīna un televizors).

Kā arī sniedzām ģimenei iespējamo atbalstu sazinoties ar Bauskas novada sociālo dienestu, jau rītdien ģimene dosies un nokārtos nepieciešamās formalitātes, TAČU mājokli tikai pašsaprotami tas 
neatjaunos. Paldies dienestam par lielisko sadarbību un sapratni.

Lūdzam sabiedrību iesaistīties un sniegt atbalstu jaunajai ğimenei "nostāties uz kājām". Svarīgākā ziņa, ka ar veselību ģimenei viss ir kārtībā un dzīvoklis ir atjaunojams. Šobrīd nepieciesami būvmateriāli sienas, griestu, grīdas un pilnvērtīgai dzīvokļa atjaunošanai, mēbeles, sadzīves tehnika, apğērbs puisim. Visa veida iespējamais atbalsts būs ļoti noderīgs - visu šeit aprakstīt nevaram.

Ja Jums ir iespēja ziedot finansiālus līdzekļus šīs ģimenes dzīvokļa atjaunošanai aicinām atbalstīt ziedojot augstāk minēto vai veikt finansiālu mērķziedojumu, lai mēs kā biedrība spētu pilnvērtīgi šai ğimenei palidzēt iegādājoties nepieciešamās lietas. Jaunās ģimenēs ir spēks - palīdzēsim kopā! (rekvizīti zemāk)

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības "Laiks Jauniešiem" vadītāju Gintu Jankovski (+371 28646934)

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Palīdzība ģimenei pēc ugunsgrēka.