❗ "LABO MANTU SKAPIS" ❗
🙏 Projekts "Labo mantu skapis" (apģērba, citu noderīgu lietu apmaiņas punkts), kas tika organizēts Covid-19 pandēmijas laikā kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi, Īslīces Kultūras namā noslēdz savu darbību.
❤ Kopā vairāku mēnešu laikā ievērojot visas epidemoloģiskās prasības to apmeklēja iedzīvotāji no visas Latvijas teritorijas. Aptuvenais apmeklētāju skaits lēšams vairāk nekā 1000 mājsaimniecībās.
🤝 Paldies visām privātpersonām par apğērbu, trauku un sadzīves tehnikas ziedojumiem. Jūsu atbalsts šī apmaiņas punkta realizācijā bija neatsverams.
💥 Projektu noslēdzot mūsu jaunieši sašķirojot un sakārtojot pa kastēm salika ❗482 banānu kastes ar apğērbiem un ❗31 maisus ar virsjakām un apaviem. Pēc sludinājuma ievietošanas, lielais ziedojumu apjoms nonāca pie ❗12 organizācijām un vairākām privātpersonām tālākai - mērķtiecīgai izdalei.
❗ No visas sirds vēlamies pateikties visiem brīvprātīgajiem darbiniekiem, kuri aktīvi darbojošies visu šo mēnešu laikā "Labo mantu skapī" un to pieskatījuši, vislielāko paldies vēlamies teikt - EVITAI, ALEKSANDRAI, IRINAI, NIJOLEI, ARNIM , kā arī mūsu SUPERĪGAJAI jauniešu komandai. ❤❤❤
✌Mūsu organizācija plāno iespējamo projekta turpināšanu un attīstīšanu vasaras periodā - drīzumā ziņosim par tā norisi. Biedrība turpinās organizēt labdarības maratonu "Roku Rokā" sniedzot pārtikas un nepārtikas palīdzību grūtībās nonākušām ğimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.