Ir klāt karstās tiešsaistes tematiskās debates starp kandidējošiem politiskajiem spēkiem Bauskas novadā. Kā pirmā tēma politiskajiem spēkiem priekšplānā ir izvirzīta – jaunatne - formālā un neformālā izglītība, jaunatnes NVO attīstība, jaunatnes politika, jauniešu iesaiste politiskajos procesos un daudz citām tēmām, kas ir svarīgas jaunatnes attīstībai novadā. Jaunatnes debates “Jaunietis – mūsu tagadne un nākotne” būs iespējams vērot jau 11. maijā, plkst. 19.00, biedrības “Laiks Jauniešiem” Facebook un YouTube kontos.

    Lai dotu iespēju plašāk izteikties katram politiskajam spēkam, katra tematiskā diskusija norisināsies divos raidījumos, sadalot diskusijas dalībnieku skaitu izlozes kārtībā, proporcionāli kandidējošu partiju skaitam (4 un 5). Pirms katras tematiskās diskusijas norisināsies cita izloze, lai godīgi tiktu izvēlēti katra debašu raidījuma dalībnieki. Katram politiskajam spēkam ir iespēja izvirzīt savu kandidātu tematiskajai diskusijai pēc savām vēlmēm.
    Plānots, ka līdz pašvaldību vēlēšanām tiks organizētas tematiskās diskusija par jaunatni, kultūru, infrastruktūru, sociālo jomu un novada pārvaldību. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un tiešsaistes laikā Facebook vai YouTube uzdot savu jautājumus par attiecīgo tēmu deputātu kandidātiem.
    
Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu Jankovskis (+371 28 646 934) vai (info@laiksjauniesiem.lv).