Zini vai mini

Pasākuma nosaukums: ”Zini vai mini”

Norises vieta/laiks: Īslīces kultūras nams, plkst. 17.00, 07.08.2021.

Dalībnieku skaits:

Apraksts: 7. augustā plkst. 17.00 Biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi un pasākuma atbalstītājiem ārtelpās pie Īslīces Kultūras nama organizēs komandu labdarības viktorīnu „Zini vai mini”. Pasākums tiks organizēts gan nevakcinētiem, gan vakcinētiem dalībniekiem ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus – stingri ievērojot apmeklētāju skaitu un distances ievērošanu starp tiem.

Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai kārtai piešķirot savu tēmu. Dalībnieku skaits komandā no 3 līdz 5 personām. Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā „Viktorīna” vai izmantojot šo saiti – https://ieej.lv/EHcSL . Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsies biedrības “Laiks Jauniešiem” pārstāvis, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem.

Dalības maksa ir noteikta ziedojumu veidā – klātienē (ziedojumu kastītē) un tālāk visi iegūtie līdzekļi tiks realizēti biedrības “Laiks Jauniešiem” organizētā labdarības maratona “Roku Rokā” ietvaros, sniedzot palīdzību grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Veiksmīgākajām komandām pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori. Aicinām komandas apdomāt savu vizuālo noformējumu (tēlu), kas komandai dos iespēju iegūt savā īpašumā papildus punktus.

Viktorīnas mazajos pārtraukumos būsim parūpējušies par muzikāliem priekšnesumiem, kā arī citām interesantam aktivitātēm pasākuma dalībniekiem. Plānojam, ka pasākums norisināsies līdz četrām stundām. Pasākuma laikā var tiks veikta foto un video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajās vietnēs un citās publikācijās pasākuma ietvaros.