Laiks Jauniešiem un NVO ”Inicio” iepazīšānās Zoom platformā

Pasākuma nosaukums: Laiks Jauniešiem un NVO ”Inicio” iepazīšānās Zoom platformā

Norises vieta/laiks: Zoom platforma,22.10.2021,19:00

Dalībnieku skaits: 17

Apraksts:
22.oktobrī jaunatnes organizācijas – Laiks Jauniešiem un NVO ”Inicio” no Bauskas novads iepazinās attālināti ZOOM platformā, lai dalītos ar savu pieredzi, kvalitatīvi pavadītu vakaru un plānotu jaunatnes attīstību Bauskas novadā.

“Laiks Jauniešiem” vadītājs G.Jankovskis stāsta, ka iepazinās ar NVO Inicio pavisam nejauši, ka Facebook platformā Inicio meklēja dažādas lietas jauniešu telpu remontam – ne brīdi nedomājot uzrakstīju, ka varam palīdzēt. Tagad izveidojies lielisks kontakts un plānojam abpusēji sniegt atbalstu dažādu projektu un pasākumu realizēšanā. Jaunieši ir mūsu nākotne!

Biedrības INICIO dalībniece Dafne Rence jūtas iedvesmota pēc kopīgas sarunas ar “Laiks Jauniešiem”. “Uzskatu, ka tieši šis ir atspēriens, ko biedrībai vajadzēja. Biedrības jaunieši ir aktīvi un ir ieinteresēti sadarboties, dod padomus. Ļoti patika, ka varējām runāt par nopietnām tēmām kā piemēram projektu rakstīšana, un pēc tam visi nesaspiestā gaisotnē minēt sieru nosaukumus. Kopumā ļoti labi pavadījām laiku!”

Toties jauniete Denisija Šteinberga priecājas, ka bija iespēja iepazīties ar fantastiskiem jauniešiem no Rundāles un Bauskas puses. Nepiespiestā gaisotnē spēlējām “Quizz” spēli un pavadījām lielisku vakaru.

Jaunatnes organizācijas jau novembrī vienosies kopīgam projektam, lai iepriecinātu Bauskas novada sociālās ģimenes ar bērniem. Par to un citiem pasākumiem jau tuvākajā laikā varēsiet lasīt “Laiks Jauniešiem” un “Inicio” sociālajos tīklos.
«Bauskas Dzīve» Bauskas novada jaunieši