Prieks iepazīties-Japāna

Pasākuma nosaukums: Prieks iepazīties-Japāna

Norises vieta/laiks: Zoom platforma,13:00,30.10.2021

Dalībnieku skaits: 22

Apraksts:

✌ 30.oktobra pēcpusdienā jaukā gaisotnē aizvadīts pasākums “Prieks iepazīties – Japāna”. Pasākumā piedalījās bērni un jaunieši no dažādām Latvijas vietām – sasniedzot 22 interesentus par Japānu.

✅ Jauniešiem bija iespēja ielūkoties Japānas kultūrā, tradīcijās un studiju iespējās, kā arī mentoru vadībā spert pirmos soļus Japānas valodas sasveicināšanās ābecē. Jaunieši bija iesūtījuši plašu jautājumu spektru uz, kuriem atbildes sniedza pasākuma vadītāji.

🔵 Pasākuma vadītāji Takumi un Raimonds bija patīkami pārsteigti par jauniešu vēlmi uzzināt vairāk par Japānas kultūru, tradīcijām un valodu. Takumi un Raimonds īpaši vēlas izcelt jauniešu vēlmi mācīties japāņu valodu, kas atspoguļojās jauniešu ieinteresētībā spert pirmos soļus sasveicinoties.

🗨 Biedrības Laiks Jauniešiem jaunatnes nodaļas vadītāja Zane Grāvīte vēlas izcelt jauniešu aktivitāti un iesaisti uzdodot ļoti interesantus un radošus jautājumus. Noteikti ņemsim vēra ierosinājumus un tuvākajā laikā plānojam piedāvāt arī citu valstu kultūras un valodas iepazīšanu.