❤ Biedrība "Laiks Jauniešiem" kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi atbalstot labdarības maratonu "Roku Rokā" 29. augustā organizēja Labdarības Auto - Foto orientēšanas pasākumu "Iepazīsti jauno Bauskas novadu"
💥 Saulainajā svētdienas dienā uz starta pulcējās 19 komandas no dažadām Latvijas vietām. Komandām kopā bija nepieciešamas atrast 33 kontrolpunktus, kā arī izpildīt interesantus 11 papilduzdevumus.
🤗 Šajā pasākumā labāko rezultātu uzrādīja divas komandas - "Čāpotāji" un "Iecavnieks Auto", bet tā kā finišā par vienu minūti ātrāk ieradās komanda "Čāpotāji", tad tieši šī komanda tika kronēta par pasākuma uzvarētājiem. Trešo vietu izcīnīja komanda "Piektdiena 13ais".
🙏Pasākuma organizatori ar sadarbības partneriem sarūpēja trīs balvas radošākajām jeb košāk izpušķotajām komandām un balvas tika pasniegtas komandām - "Mežrozītes jautrās", "Vīri melnā" un "KINGS". Vēlamies lielu paldies pateikt pasākuma atbalstītājiem - CityBee Latvia,Karavela / KAIJA,OSAMA Distributors, Skrīveru Saldumi un Maxima.