❗Jaunieši lūdz uzņēmumu un sabiedrības atbalstu ❗
✅ Līdz šim sabiedriskā labuma organizācija "Laiks Jauniešiem" (kurā darbojas bērni un jaunieši vecumā no 13 - 25 gadiem) sniegusi palīdzību vairāk nekā 11 000 mājsaimniecībām ar pārtikas, nepārtikas paciņām, kā arī regulāri veikusi plašu apģērbu izdali dažādās krīzes situācijās un atvēruši apģērbu apmaiņas punktu Bauskas novadā.
🗨 Taču pārvietojot mūsu noliktavu uz citām telpām Bauskas novadā ir nepieciešams veikt steidzamus remontdarbus jumtā un iekštelpās, lai tajās būtu droši izvietot pārtikas, nepārtikas noliktavu, kā arī lielu apģērbu apmaiņas punktu visiem Latvijas iedzīvotājiem.
🙏 Mūsu jauniešu komanda, lūdz atsaukties, sabiedrību un uzņēmumus, kas būtu gatavi iesaistīties un ziedot savus resursus – darba spēku, materiālus/instrumentus vai finansiālus līdzekļus jaunatnes/labdarības organizācijas telpu atjaunošanā un labiekārtošanā (remontdarbus veiks paši jaunieši):
🔵 Instrumenti un materiāli (var būt lietoti): špakteļlāpstas, špaktelis, baltā krāsa, piederumi krāsošanai, dažādi celtniecības materiāli, elektrības kabeļi, apgaismes līdzekļi, skrūves/naglas), agro plēve, logus, kokmateriāls, materiāli jumta atjaunošanai;
🔵 Citas lietas (var būt lietoti): galdi, galdauti/palagi, paletes, aizkari, spaiņi, ūdens kannas, dažādi mazgāšanas līdzekļi, tīrāmās/mazgājamās slotas, cimdi, respiratori, plēvi;
🔵 Cilvēkus - profesionāļus: elektrības, būvniecības, jumtu atjaunošanas jautājumos;
📞 Lai precizētu vai iegūtu papildus informāciju, personām/uzņēmumiem aicinām sazināties ar mūsu komandu privāti. Nosūtīsim papildus informāciju vai bildes par telpu pašreizējo stāvokli, vai sarunāsim tikšanos telpās. Kontaktinformācija - mob.tālr. +371 28 646 934 vai e-pasts info@laiksjauniesiem.lv. Būsim gandarīti kaut par nelielu iesaistīšanos mūsu sapņa piepildīšanā - soli, pa solītim kopīgiem spēkiem to sasniegsim pavisam drīz!
❤ Finansiāliem ziedojumiem telpu atjaunošanai:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Remontdarbiem