💥💥💥
❤ Vienā jaukā dienā... 4. novembra rītā saņēmām ĻOTI sirdi sildošu ziņu no uzņēmuma SIA DAW Baltica (Caparol Latvija), ka uzņēmums vēlas iesaistīties mūsu labo darbu akcijā - labdarības maratonā "Roku Rokā" un sniegt atbalstu ar remontdarbu materiāliem, lai mums būtu iespēja atjaunot telpas un tajās izveidot Latvijā vienu no lielākajiem apģērbu apmaiņas punktiem, kā arī pārtikas & nepārtikas noliktavu.
🗨 Biedrības Laiks Jauniešiem vadītājs Gints Jankovskis: "vēlos no sirds pateikties uzņēmumam par fantastisko ziedojumu primāri, bet ĪPAŠI vēlos atzīmēt lielisko komunikāciju ar uzņēmuma darbiniekiem, kuri palīdzēja piemeklēt materiālus īpaši mūsu gadījumam un neatteica sniegt atbildes uz vairākiem mūsu varbūt pat "muļķīgiem" jautājumiem." 😊
✅Šobrīd varam apgalvot, ka ar šo ziedojumu mums ir pietiekami, lai pabeigtu atjaunot un nokrāsot mūsu noliktavas un apģērbu apmaiņas punkta telpas. Mūsu jaunieši cītīgi pēc skolas un brīvdienās veic brīvprātīgu telpu atjaunošanu, lai jau pavasarī durvis vērtu mūsu jaunās noliktavas un apģērbu apmaiņas punkta telpas.
🙌 LABAIS VAIRO LABO! Tikai kopā mēs viens otru atbalstot varam izdarīt lielas lietas. Šis ir kārtējais piemērs, ka uzņēmumi vēlas atbalstīt aktīvos jauniešus un novērtē jau līdz šim padarīto - ja arī Tev ir iespēja iesaistīties un atbalstīt mūsu labos darbus aicinām sazināties privāti vai atbalstīt mūs ziedojot finansiāli:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Konts: LV62HABA0551047710873