🎅 Bērnu iepriecināšanas pasākumam jau esam sagatavojuši 43 brangas dāvaniņas, kuras Ziemassvētku laikā tiks piegādātas tām ģimenēm, kurās Ziemassvētku dāvināšanas prieks nav iespējams dažādu apsvērumu dēļ. Tuvāko dienu laikā saņemsim vēl vairākus sūtijumus no dažādām iestādēm, uzņēmumiem un privātpersonām.
👉 Aicinām vēl līdz 20.decembrim uzņēmumus, iestādes un privātpersonas sagatavot dāvaniņas un tās nodot Īslīces Kultūras namā, jebkurā Caffeine kafejnīcā Rīgā vai iepriekš vienojoties citā lokācijā. Ja vēlaties sniegt palīdzību ar transporta jautājumiem, vai atbalstīt finansiāli pieņemsim to ar lielāko prieku!
ℹ Aicinām rakstīt vai zvanīt pa tālruni +371 28 646 934 vai rakstīt e-pastu uz info@laiksjauniesiem.lv
❤ Vēlamies milzīgu paldies teikt Maxima, kas ziedojuši gan atstarojušās sporta somas, pilnus penāļus ar multfilmu varoņiem uz tiem, kā arī dažnedažādus saldumus bērniem. Kubus Latvija , Tymbark Latvija (Osama Distributors) par daudz dažādiem dzērieniem bērniem, Tāpat Vecsaules pamatskola skolēniem un vecākiem par dāvaniņam. Orkla Latvija, Spilva par medu ar ogām un avenēm - aukstajās ziemas vakaros!!! Paldies, Caffeine LV par sadarbību un dāvaniņu pieņemšanu pie sevis! Bez CityBee Latvia lielā busiņa tas vispār nebūtu iespējams..... Bauskas novads ❤❤❤
✅ Rekvizīti:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Lauktehnika 14" - 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873