✅ Biedrība Laiks Jauniešiem no 3. novembra līdz 27. decembrim no uzņēmumiem, iestādēm un privātpersonām kopā saņēma 1 137 dāvaniņas labo darbu akcijas "Bērnu prieks katrā mājā" ietvaros, lai iepriecinātu Ziemassvētkos dažāda vecuma bērnus no vairākām Latvijas pilsētām.
👉 Kopumā no šīm 1 137 dāvaniņām tika izveidotas brangākas (pēc nepieciešamības - pārfasētas) 735 dāvaniņas, jo tās tika papildinātas un pārkārtotas atbilstoši vecuma kategorijām un dzimumiem. (t.sk. dažādu īpašu vajadzību gadījumā)
🔵 Daudzām no dāvaniņām nebija norādīts vēlamais galamērķis (meitene/puisis/vecums) - mūsu rūķiem nācās rūpīgi piestrādāt, lai tās nonāktu pareizajās rokās.
🎯 Nākamgad realizējot šo projektu aicināsim Jūs dāvaniņas iepakot dāvanu maisiņos (neaizsaiņotus), lai nebūtu nepieciešams bojāt Jūsu gatavotos iepakojumus, ja būs aizmirsies norādīt kam šī dāvana ir paredzēta.
❤️Visas piespraustās kartītes, zīmējumi, novēlejumi u.t.t. nonāca pie bērniņiem un ir raisījušas lielus smaidus un prieka mirkļus - vēlamies no sirds pateikties visiem iesaistītajiem. Kopīgi darām fantastisku darbu! 🤗🙏🎅