Vai pamanījāt kā skrien laiks? 😮
🎅 Klāt jau trešā advente un vēlamies atkal iepriecināt mūsu sekotājus un Ziemassvētku labdarības koncerta “SPĀRNUS VEIDOJAM KOPĀ” apmeklētājus! Koncertā uzstāsies arī viens no atpazīstamākajiem Latvijas hiphopa izpildītājiem – ARVIS REIKS.
👉 Iegādājies biļetes jau tagad (neatstājiet uz pēdējo brīdi) mājaslapā - https://www.bezrindas.lv/.../labdaribas-koncerts.../9903/
🎯 Visi iegūtie finansiālie līdzekļi no biļetēm tiks ziedoti grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem senioriem.
🔵 Koncertā par lielisku muzikālu baudījumu parūpēsies Guntis Veits no grupas "CREDO", grupa "KLAIDONIS", Valters Pūce un Dainis Tenis no grupas "DAGAMBA", Arvis Reiks, Mārtiņš Jātnieks - Borkovskis un grupa "THE FARMERS", Kristīne Šomase, Sabīne Berezina, Aivo Oskis, Sandija Vīgante, Patrīcija x Anna, grupa "BEKARS" un vokālā studija "APRĪĻA PILIENI".
ℹ Ja rodas problēmas ar biļešu iegādi internetā droši sazinieties pa tālruni +371 28 646 934 (Gints) vai e-pastā: info@laiksjauniesiem.lv – mēs Jums palīdzesim rast citu risinājumu!