❗ INFORMATĪVS paziņojums Bauskas novads iedzīvotājiem!
👉 Biedrības “Laiks Jauniešiem” vārdā vēršamies pie Jums ar informatīvu paziņojumu. Lūdzam, iedzīvotājus neveikt pašdarbību un neorganizēt individuālos vai grupu palīdzības braucienus sniedzot humāno vai cita veida palīdzību kara bēgļiem no Ukrainas – pierobežās vai patvērumu vietās. Nekordinēta atbalsta sniegšana nav jēgpilna, jo šobrīd šāda veida palīdzība nav iespējama, kā arī vajadzīga. Jūs ar šo palīdzību netiksiet pāri robežpunktiem un radīsiet tikai lieku haosu tajos!
🔵 Pēc šodienas pilnvērtīgi ir izskristalizējies koordinēts palīdzības sniegšanas mehānisms ar koordinatoriem katrā Latvijas novadā, kuri organizē nepieciešamo preču saņemšanu, kā arī ir tiešā kontaktā ar galvenajiem koordinatoriem Latvijā par atbalsta sniegšanu Ukrainas kara bēgļiem.
🙏 Šobrīd mūsu organizācija ir izveidojusi anketu Bauskas novada iedzīvotājiem, lai reģistrētos un atzīmētu kādu atbalstu Jūs varat sniegt. Ja Jūs vēlaties ziedot vai jebkādā veidā palīdzēt Bauskas novada ietvaros – apģērbu šķirošana, noliktavas kārtošana un kraušana, transporta palīdzība un citi brīvprātīgie darbi. Aizpildiet anketu, kas ir atrodama zem video vai mājaslapā https://www.laiksjauniesiem.lv/.../atbalsts-ukrainai... – mēs ar Jums sazināsimies.
💙💛 Paldies, ka uzklausījāt – nav pamata haosam un skriešanai uz robežām, šobrīd ir izstrādāta sistēma pēc kādas strādās nevalstiskās organizācijas, ministrijas un pašvaldības - ievērosim to visi kopā sniedzot atbalstu tiem, kam tas šobrīd ir nepieciešams visvairāk.
Kontaktinformācija:
Biedrības "Laiks Jauniešiem" valdes priekšsēdētājs
+371 28 646 934