👉 Pateicoties lielam privātpersonu un uzņēmumu atbalstam, 11.martā iztērējām trīs veikalu tīklos 1149,35 EUR iegādājāmies pārtikas un higiēnas preces Ukrainas kara bēgļiem, kuri izmitināti Bauskas novads.
✅ Mēs - biedrība Laiks Jauniešiem esam patiesi gandarīti par Bauskas novada iedzīvotāju un uzņēmumu lielo atsaucību. Šobrīd Bauskas novadā jau ir apmetušies vairāk nekā 100 Ukrainas kara bēgļi. Var secināt, ka bēgļu skaits palielināsies un pirmais atbalsts būs nepieciešams ilgākā laika posmā. Jāteic, ka šī iepirkšanās bija tiešām nogurdinoša, tajā pavadījām vairāk nekā 4 stundas, teic biedrības "Laiks Jauniešiem" vadītājs Gints Jankovskis.
💙💛 Esam personīgi iepazinušies ar vairākiem Ukrainas jauniešiem, jau tuvākajā laikā plānojam interesantas saliedēšanās un iepazīšanās aktivitātes, lai ļautu Ukrainas jauniešiem kaut nedaudz izvēdināt galvu no traģiskiem notikumiem dzimtenē.
🙏 Ja Jums ir iespēja ziedot ērtu naudas summu ar pārskaitījumu aicinām to darīt:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Ukrainas atbalstam
🔵 No sirds pateicamies uzņēmumam CityBee Latvia par sniegto atbalstu izmantojot busiņu, kā arī Bauskas novads pašvaldībai par lielisko sadarbību Ukrainas kara bēgļu jautājumos.