👋🏻 Dārgie Bauskas novads iedzīvotāji!
🙏 Šobrīd ir ārkārtīgi samazinājies ziedojumu daudzums Ukrainas atbalstam - gan finansiālais, gan mantiskais. Līdz šim finansiālos ziedojumos esam saņēmuši 7 978,84 EUR, kā arī neskaitāmus mantiskos, pārtikas un nepārtikas ziedojumus.
🤝🏻 Bauskas novadā ir kopā izmitināti vairāk nekā 350 Ukrainas iedzīvotāji, no kuriem daļa vēl nav saņēmuši pabalstus, iespēju strādāt vai tā saucamo "Eiropas pārtikas un nepārtikas paku". Tāpat pēdējās dienās ir ieradušās jaunas ģimenes no Ukrainas bīstamajām zonām.
😇 Lai vēl kādu laiku pilnvērtīgi nodrošinātu mūsu pārtikas un nepārtikas noliktavu ar pilnvērtīgiem produktiem, lūdzam, Bauskas novada iedzīvotājus un uzņēmumus sadoties vēlreiz rokās un sniegt atbalstu cilvēkiem, kas ir aizbēguši no šausmām savā dzimtenē.
✅ Šobrīd visaktuālākais ziedojot ir pārtikas preces (konservi, eļla, griķi, piens, cukurs, milti, pankūku mīkla, sāls, zirņu, kukurūzas un pupiņu konservi, cepumi, brokastu pārslas, dārzeņi un augļi) - rīsi, makaroni, auzu pārslas, mannā pagaidām vēl ir ar lielu rezervi. No higiēnas precēm (pamperi, mitrās salvetes, dušas želejas un šampūni, dezodaranti, šķidrās ziepes, skuvekļi, paketes un ieliktnīši, cita veida ķīmija, veļas pulveris un bērnu veļas mazgāšanas līdzeklis).
👉 Ziedojumus var nodot: 1. Kādā no mūsu publiskajiem ziedojumu pieņemšanas punktiem; 2. (Precizētas vietas un laiki) Izmantojot mobīlā Citybee ziedojuma busiņa pakalpojumus 20.aprīlī - Iecavā, Bauskā un Rundālē; 3. Ziedojot finansiālus līdzekļus augstāk minēto preču iegādei ar bankas pārskaitījumu vai ziedojumu kastītē.
💙💛 Rekvizīti finansiāliem ziedojumiem:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008293617
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Ukrainas atbalstam
📞 Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības "Laiks Jauniešiem" valdes priekšsēdētāju Gintu Jankovski (+371 28 646 934).