Draudzība – pāri visam!

Pasākuma nosaukums:”DRAUDZĪBA – PĀRI VISAM”

Norises vieta/laiks: 1) No 15. līdz 21. augustam Bauskā – ĪSLĪCES kultūras namā (vecumā no 11 līdz 19 gadiem, ar iespējamiem izņēmumiem);
2) No 22. līdz 28. augustam Iecavā (vecumā no 7 līdz 12 gadiem, ar iespējamiem izņēmumiem).

Dalībnieku skaits:55

Apraksts:
🇱🇻 Biedrība “Laiks Jauniešiem” saņemot Valsts izglītības satura centra un Bauskas novada pašvaldības atbalstu BAUSKAS NOVADĀ, augustā organizēs divas DIENAS nometnes bērniem un jauniešiem no LATVIJAS un UKRAINAS.

✅ Tiks organizētas divas DIENAS nometnes:
1) No 15. līdz 21. augustam Bauskā – ĪSLĪCES kultūras namā (vecumā no 11 līdz 19 gadiem, ar iespējamiem izņēmumiem);
2) No 22. līdz 28. augustam Iecavā (vecumā no 7 līdz 12 gadiem, ar iespējamiem izņēmumiem).

👉 Dalība nometnēs ir bez maksas un tā tiek segta no Valsts izglītības satura centra un Bauskas novada pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem. Nometne katru dienu sāksies plkst. 9.00 un noslēgsies plkst. 16.00. Katram nometnes dalībniekam tiek nodrošināta ēdināšana divas reizes dienā, kā arī plašs aktivitāšu klāsts un profesionāli nometnes vadītāji ar pieredzi. Bērniem un jauniešiem no Ukrainas, kuriem nepieciešams nodrošināt transportu no un uz nometnes norises vietu – iespēju robežās tas tiks nodrošināts.

💥 Nometnes laikā iepazīsim Latvijas kultūru no dažādiem skatupunktiem. Spēlēsim dažādas interesantas un aizraujošas galda spēles no mūsu draugiem BRAINGAMES. Ielūkosimies foto & video mākslā, kā arī uzzināsim dazādus tipus un trikus Jūsu sociālajiem tīkliem. Iejutīsimies aktieru ādā un iepazīsim teātra mākslu režisora pavadībā. Iepazīsimies un kopīgi pavadīsim laiku ar dažādām Latvijas slavenībām. Aktīvi pavadīsim ikdienu piedaloties dažadās sporta aktivitātēs. Iepazīsim un apmeklēsim dažādus nozīmīgus apskates objektus Bauskas novadā. Iepazīsimies ar tādu sporta veidu kā dambreti. Darbosimies dažādās radošās darbnīcās!

❤ Projekta vadītājs – Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs GINTS JANKOVSKIS. Nometnes vadītājs Aigars Zunda (apliecības nr. 051-00036) un rezerves vadītājs Mārtiņš Jankovskis (apliecības nr. 051-00038). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties latviešu un angļu valodā (Gints Jankovskis – 28 646 934), bet latviešu un krievu valodā (Evita Novicka – 25 959 432).