Biedrība “Laiks Jauniešiem” turpina realizēt ERASMUS+ Jaunatnes līdzdalības projektu (KA154) “LAWavailable”

Pasākuma nosaukums: Biedrība “Laiks Jauniešiem” turpina realizēt ERASMUS+ Jaunatnes līdzdalības projektu (KA154) “LAWavailable”.

Norises vieta/laiks: Brauciens norisināsies no 2022. gada 5. septembra līdz 9. septembrim.
Dalībnieku skaits: 11

Apraksts:
👉 Biedrība “Laiks Jauniešiem” turpina realizēt ERASMUS+ Jaunatnes līdzdalības projektu (KA154) “LAWavailable”. Iepriekšējā nedēļā norisinājās attālināta sanāksme jauniešiem, kas dosies uz BRISELI iepazīt Eiropas parlamentu un diskutēs ar Eiropas parlamenta deputāti Daci Melbārdi.

🙌 Sarunas laikā izrunājām “LAWavailable” aptaujas līdzšinējos rezultātus (85 respondenti) un vienojāmies, ka kopīgiem spēkiem jāsasniedz VISMAZ 120 respondenti. Izrunājām līdzšinējos rezultātus un apstiprinājās tas, ka šobrīd esam ieņēmuši precīzu kursu projekta realizēšanā. Pavisam drīz plānojam organizēt diskusiju ar Bauskas novads lēmējvaru.

✅ Braucienā uz BRISELI dosies – Gints, Katrīna, Kristians, Keita, Elīza, Kate, Estere, Lauma, Jasmīna, Kristers un Kintija (ne visi ir redzami attēlā). Brauciens norisināsies no 2022. gada 5. septembra līdz 9. septembrim.

🙏 Finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu

ErasmusplusLV #iespējasjauniešiem #bagātinipieredzidomāplašāk

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra @Erasmus+ Latvija