Viktorīna “Zini vai mini”

Biedrība “Laiks Jauniešiem” 2022. gada 22. oktobrī, plkst. 17.00, Īslīces kultūras namā, sadarbībā ar Īslīces pagasta nodaļu organizēs viktorīnu “Zini vai mini”.

Katra viktorīnas kārta tiks organizēta savā tēmā. Plānots, ka pasākuma ilgums būs līdz četrām stundām. Viktorīnā aicinām piedalīties neskatoties uz Jūsu iepriekšējo viktorīnu pieredzi. Pieteikties ir iespējams komandām no 3 līdz 6 cilvēkiem bez vecuma ierobežojumiem.

Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā https://www.laiksjauniesiem.lv/ (sadaļā “Viktorīna”), kā arī dalības maksa ir noteikta ziedojumu veidā biedrības “Laiks Jauniešiem” attīstībai.

Pasākuma organizatori būs parūpējušies par interesantu pasākuma programmu katram tā dalībniekam. Organizatori parūpēsies, lai visas komandas no pasākuma aizbrauktu ar piemiņas balvu, taču labākajām komandām plānotas vērtīgas balvas no sadarbības partneriem.

Neskaidrības gadījumā sazinieties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu Jankovski, mob.tālr. +371 28646934 vai e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv