❗❗ Aktualizēta informācija Bauskas novads iedzīvotājiem, kas vēlas atbalstīt izmitinātos Ukrainas kara bēgļus mūsu novadā:
🎯 Esam precizējuši sarakstu, kā arī to fokusējuši uz Ukrainas kara bēgļiem, kas ierodās mūsu novadā meklēt patvērumu. Šobrīd tiešām ir jūtams lielāks pieplūdums un vajadzības palielinās. Šīs dienas laikā mūsu noliktavu apmeklēja 19 Ukrainas kara bēgļi, lai saņemtu sev nepieciešamās lietas - apģērbu, pārtiku, higiēnas preces un citas noderīgas lietas.
💙 Vēlamies no sirds pateikties par lielo atbalstu un LIELISKO sadarbību ar mūsu novada iedzīvotājiem. Kopīgiem spēkiem ar Bauskas novada pašvaldību, iestādēm, jauniešiem un citiem iesaistītajiem, spējam augstākajā kvalitātē uzņemt pie mums novadā Ukrainas kara bēgļus.
🙏 Novadniek, ja Jums ir iespēja iesaistieties un atbalstiet ziedojot kādu no preču grupām, kas atrodamas sarakstā kādā no ziedošanas vietām vai atbalstiet finansiāli šo preču grupu iegādei:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008296317
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Ukrainas atbalstam