Bauskas rajona lauku partnerība Dižprojekts 2021 tika īstenots Vecumnieku pagastā, kur Valters Vāvers Mežvāveres ar #LEADER projekta finansējuma palīdzību ieviesis jaunus un inovatīvus pakalpojumus - likvidēto koku, krūmu un lapu pārstrādes pakalpojumu.

______________________________

Sākam dižošanos ar labiem darbiem - #Dižprojekts2021! Turpmāk februāra mēneša garumā šeit tiks publicēti izvirzītie vietējo iniciatīvu projekti, kuri realizēti VRG darbības teritorijā ar LEADER ELFLA vai EJZF fonda atbalstu un kuri ir teritorijas lepnums un aktīvo cilvēku darbības apliecinājums.
Šobrīd notiek pieteikumu pieņemšana un ir atvērts sabiedrības balsojums sociālajos medijos. Līdz 28. februārim dalies un spied "PATĪK" projektam, kas Tavai sirdij vistuvākais un kas, Tavuprāt, ir #Dižprojekts2021! Lai balsojums tiktu ieskaitīts, jādalās un jāreaģē uz oriģinālo ierakstu LLF lapā. Pieteikumi albumam tiek pievienoti iesūtīšanas secībā.
Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju (#CLLD) un saņēmušas finansējumu. Jāatceras, ka galvenā nav projektu savstarpējā sacensība, bet gan lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku paveikto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.
Visu kandidātu saraksts ar pilnajiem aprakstiem pieejams LLF mājas lapā: https://laukuforums.lv/lv/archives/13170

#LEADER #LeaderLatvia Zemkopības ministrija / Ministry of Agriculture of Latvia Lauku atbalsta dienests Bauskas novads Vecumnieku apvienības pārvalde 

Skatīt mazāk