❗❗❗(skatītājiem iepriekšēja pieteikšanās - OBLIGĀTA) Šodien, 7. maijā, plkst. 17.00, Īslīces kultūras namā norisināsies biedrības "Laiks Jauniešiem" organizētā Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa "Zemgalei ir talants" noslēguma pasākums, kurā no 20 dalībniekiem tiks noskaidroti vairāki laureāti.
💡 Dalībnieki ir sadalīti divās vecuma kategorijās: bērni līdz 12 gadiem un jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Katrā no vecuma grupām tiks pasniegtas naudas balvas – 3. vieta (100 EUR), 2. vieta (200 EUR), 1. vieta (300 EUR). Tāpat tiks pasniegtas žūrijas, skatītāju un biedrības "Laiks Jauniešiem" simpātijas balvas.
🔴 Ja Jums ir radusies interese pasākumu apmeklēt kā skatītājam, tad aicinām iepriekš aizpildīt pieteikuma anketu mājaslapā – www.ej.uz/ljtalanti līdz 7.maijam, jo vietu skaits ir stingri ierobežots. Konkursa noslēguma pasākumam ir plānota tiešraide un to varēsiet vērot LAIKS JAUNIEŠIEM Facebook vietnē un oficiālajā mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv. Ieeja pasākumā par ziedojumiem biedrības "Laiks Jauniešiem" attīstībā.