❤ Organizācijas “Laiks Jauniešiem” Erasmus+ Jaunatnes līdzdalības projekta (KA154) “LAWavailability” ietvaros veidota pieteikšanās anketa.
👉🏻 Galvenā projekta aktivitāte (SEPTEMBRĪ - datums tiks precizēts) būs došanās uz Eiropas parlamentu - BRISELĒ, kurā tiksimies ar Eiropas parlamenta deputāti Daci Melbārdi. Briselē pavadīsim četras dienas, kuru laikā izspēlēsim orientēšanās spēli (par tieslietām), iepazīsim pilsētu un Eiropas parlamentu.
🔵 Tā ir kolosalā iespēja būt vienam/i no mums un piedzīvot to kopā! Vecuma ierobežojums no 13 - 25 gadiem, izmaksas par lidmašīnu, viesnīcu un apdrošināšanu sedz projekta autors (Laiks Jauniešiem). Šī ir projekta galvenā aktivitāte - aicinām sekot līdzi informācijai www.laiksjauniesiem.lv mājaslapā vai mūsu sociālajos tīklos.
✅ PIETEIKŠANĀS ANKETA: ej.uz/ljbrisele
🙏🏻 Finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu