❗ PAGARINĀM REĢISTRĀCIJU LĪDZ 25.02.2022., PLKST. 20.00 ❗
👉 Jau rītdien, 26. februārī, plkst. 10.00 Biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi organizēs Auto – Foto orientēšanās pasākumu “Pa Bauskas novada līkločiem”.
🎯 Pasākuma laikā Jums būs jāatrod un jānofotogrāfējas pie kartēm atzīmētiem kontrolpunktiem, jāapmeklē dažādas vietas un jāizpilda dažādi papilduzdevumi. Plānojam, ka pasākums ilgs aptuveni 4 - 5 stundas, kā arī mērojamā distance lēšama līdz 200 km.
✅ Auto-Foto orientēšanās sākuma un noslēguma punkts ir noteikts Īslīces Kultūras nams (Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas). Reģistrācija pasākumam drīz noslēgsies un to aicinām veikt elektroniski biedrības mājaslapā - https://www.laiksjauniesiem.lv/p/auto-foto-orientesanas.html sadaļā AUTO-FOTO. Pēc Jūsu aizpildītas pieteikuma anketas ar Jums sazināsies pasākuma vadītājs.
📸 Sekmīgai Auto-Foto orientēšanās norisei Jūsu komandai būs nepieciešams uzlādēts viedtālrunis/planšetdators vai fotoaparāts. Dalības maksa pasākumam ir noteikta ziedojuma veidā (uz vietas) jaunatnes organizācijas “Laiks Jauniešiem” aktivitāšu nodrošināšanai (neformālās izglītības un labdarības jomās).
🥳Aicinām pasākuma dalībniekus būt atraktīviem un padomāt par automašīnas un sevis dekorēšanu, jo krāšņākajām un interesantākajām komandām ir paredzēti papildus punkti un īpašas balvas no pasākuma sadarbības partneriem.
🔵Informējam, ka katrs komandas dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, tās izraisītajām sekām un nodarītajiem zaudējumiem sev un trešajām personām.
👋🏻Vairāk informācijas un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītāju – Gintu Jankovski (+371 28 646 934) vai (info@laiksjauniesiem.lv).