Pagarināta pieteikšanās Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursā "Zemgalei ir talants" līdz 20.aprīļa, plkst. 16.00.

🤝🏻 Tā kā tieši Lieldienu laikā esam saņēmuši daudz jautājumu un t.sk. pieteikumus, dosim Jums iespēju papildus divas dienas pieteikties. Kopā līdz šim pieteikti ❗❗ 71 priekšnesumi.
👉 Konkursā var pieteikties dalībnieki līdz 25 gadiem prezentējot savus talantus dažādās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, deklamēšana, komiski uzvedumi, stand-up, dzeja, māksla, sports, kulinārija vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai.
✌️ Dalībnieki, kuri iegūs trīs labākos rezultātus abās vecuma kategorijās tiks apbalvoti ar naudas balvām - 1. vieta (300 EUR), 2. vieta (200 EUR), 3. vieta (100 EUR). Konkursā dalība ir bez maksas un tajā var piedalīties jebkurš Zemgales bērns vai jaunietis.
📌 Reģistrācija tiek organizēta mājaslapā https://www.laiksjauniesiem.lv/p/ljtalanti.html un tā būs pieejama līdz 2022. gada 20. aprīlim. Atlases kārta norisināsies 23. aprīlī, bet noslēguma - fināla pasākums 7. maijā. Konkurss norisināsies Bauskas novads Īslīces Kultūras Nams telpās.
☀️ Jaunieši ir mūsu tagadne un nākotne – reģistrējies un iegūsti atbalstu sava talanta izkopšanai!
📞Kontaktinformācija:
Valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis
Mob.tālr. +371 28 646 934, e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv