🎯 Saulainajā sestdienā aizvadīts Auto – Foto orientēšanās pasākums “Pa Bauskas novada līkločiem”
👉 Sestdien, 26. februārī aizvadīts kārtējais biedrības “Laiks Jauniešiem” rīkotais Auto – Foto orientēšanas pasākums “Pa Bauskas novada līkločiem”. Pasākums ieguva lielu atsaucību no cilvēkiem un kopā pieteicās 25 komandas, taču sakarā ar Covid – 19 situāciju un personiskajiem iemesliem uz starta stājās 16 komandas no dažādām Latvijas pilsētām.
🔵 Pasākuma laikā komandām bija nepieciešams ar kartes palīdzību atrast un nofotogrāfēt 28 objektus, kā arī izpildīt radošus 9 papilduzdevumus. Lielākā daļa no komandām bija radošas gan savos nosaukumos, gan tērpos, gan automašīnas dekorēšanā, kas pasākumam iedeva papildus odziņu – noskaņojumu. Pats orientēšanās process norisinājās nedaudz vairāk kā trīs stundas un arī visas komandas laikā sekmīgi sasniedza finiša līniju.
✅ Pasākumā trešajā vietā ierindojās komanda “Iecavnieks Auto”, kura savu komandu šoreiz īpaši izdekorēja, kā arī pasniedza ar radošu banānu tematiku. Otro vietu sīvā konkurencē izcīnija pagājušā orientēšanas pasākuma uzvarētāji komanda “Pavasara vēstneši”, kas īpaši izcēlās ar ļoti radošu un asprātīgu videoklipu sociālo tīklu papilduzdevumā. Šoreiz pārliecinošu uzvaru ar nelielu atrāvienu ieguva komanda “Flinstoni”, kas arī finiša līniju sasniedza kā pirmā komanda, apsteidzot pārējos pa pāris minutēm.
🙏 Pateicoties uzņēmumam Geka Sia (www.geka.lv) atbalstam pasākumā “Pa Bauskas novada līkločiem” labākajām trīs komandām sarūpējām gan kausus, gan medaļas. Vēlamies no sirds pateikties ik vienam dalībniekam, kas nolēma sestdienu pavadīt kopā ar mums radošā un interesantā pasākumā – kaut nedaudz izslēdzoties no negatīvisma apkārt.