✅ Sestdien, 23. aprīlī aizvadīta Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursa "Zemgalei ir talants" atlase. Kopā dalību pieteica 79 dalībnieki, no kuriem uz atlases koncertu ieradās 65 talantīgi jaunieši.
👉 Vispirms vēlamies pateikties ikvienam dalībniekam par veltīto laiku priekšnesuma sagatavošanā un dalību konkursā. Pēc šī gada nolikuma esam noteikuši, ka finālā iekļūst tikai katras vecuma grupas 10 dalībnieki. Finālā neiekļuvušie dalībnieki elektroniski saņems pateicības par piedalīšanos Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursā "Zemgalei ir talants".
📌 Tāpat vēlamies paziņot, ka ir sācies skatītāju simpātijas balsojums par Jums tuvāko dalībnieku 2022. gada Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursā "Zemgalei ir talants" (ŠAJĀ IERAKSTĀ). Aicinām nospiest kādu no emocijzīmēm pie dalībnieka/u fotogrāfijas/ām. Skatītāju simpātijas balva tiks pasniegta noslēguma koncertā un balsojums noslēgsies 6. maijā, plkst. 20.00.
📎 Par "Zemgalei ir talants" fināla apmeklēšanu 7.maijā - ziņosim. Pieteikšanās tiks atklāta šīs nedēļas laikā. Apmeklētāju skaits strikti ierobežots.
🥳 Paldies mūsu atbalstītājiem: Bauskas novads pašvaldībai, Līga T/c , Insana SIA, Valmiermuižas alus darītava, Īslīces pagasta nodaļai, EHR, DIP STAGE , Ārim Burkānam (Z/S Sējas), TOODE SIA, DUAL arhitekti, Baltic Dairy Board, Ltd, LPKS Saimnieks - V, VIONA, Z/S Vilciņi - 1, Z/S Dāmnieki, Agro Kaķenieki, Z/S Griezes, Dobeles sveces - veikals, Narvesen, Restorāns Mūza, Kāpostnīca, Hanzas Maiznīca, Skrīveru Saldumi, Minču štelles un Wild rančo, Maxima, Latvijas Leļļu teātris, Rūķīšu tēja, KRONIS, GUSTO, Aldaris, BALTA apdrošināšana, AHMAD tēja, NĀKOTNE, Stelpes, Plants4You, Teiksmas auto, Medīgas, Janavas, «Bauskas Dzīve», Kurzemes gaļsaimnieks un Āres J&T