Pieaugušo popiela “Vai Tu vari labāk?”

Biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces Kultūras Nams (Īslīces pagasta nodaļu) piedāvā iespēju piedalīties Pieaugušo POPIELĀ “Vai Tu vari labāk?” un pēc tās dalībnieki aicināti pie galdiņiem uz balli kopā ar DJ “MgArt”.

Pasākums norisināsies 2023. gada 29. aprīlī, plkst. 21.00, Īslīces kultūras nama lielajā zālē. Par pieteikšanās termiņu noteikts 2023. gada 22. aprīlis. Popielā un uz balli ir vecuma ierobežojums 18+ gadi, pasākumu Jums organizēs biedrības “Laiks Jauniešiem” jaunieši, kuriem tā būs iespēja mācīties dažādas organizatoriskās lietas.

Pasākumā ir noteikta dalības maksa 7 EUR no personas, kas nosegs visas pasākumā nepieciešamās pozīcijas – DJ, apsardzi, aktivitāšu balviņas u.t.t. (Proti, ja komandā ir 3 dalībnieki, tad kopējā summa ir 21 EUR). Priekšnesuma ilgums līdz 4.30 minūtēm, dalībnieku skaits vienā komandā nav ierobežots.

Garantējam, ka pasākumā būs dažādas interesantas un aizraujošas aktivitātēs, kā arī iespēja iegūt savā īpašumā mazākas un lielākas balviņas no sadarbības partneriem. Būs interesanti visa vakara un nakts garumā!

Pieteikšanās anketa: ej.uz/popielaislice

Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Jums sazināsies biedrības “Laiks Jauniešiem” pārstāvis. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 28 646 934.