Atbalsts ģimenei pēc nelaimes

Jaunai ģimenei Bauskas novadā (24 gadi meitenei un puisim 23, kā arī jūnijā meitiņai paliks 1 gadiņš) notikusi liela nelaime un gādīgais, allaž dzīvespriecīgais ģimenes galva piedzīvojis prātam neaptveramu situāciju – palīdzot tuvai paziņai mājas darbos neveiksmīgi krita no augstuma uz betona grīdas smagi sevi traumējot.
Līdz šim puisis pārcietis četras operācijas, ilgāka posma rehabilitāciju, vairākas nedēļas komā cīnijies par savu veselību un dzīvību. Traumētas bija gan kājas (paralizētas) , rokas, citi orgāni un diemžēl smagi arī galva, kura pārcietusi smagas medicīniskās iejaukšanas, tai skaitā implanta ievietošanu.
Šobrīd puisis ļoti apņēmīgi cīnās par savu veselību un ir atsācis nelielas kustības, bet diemžēl dažādu notikumu kopuma dēļ šobrīd pilnvērtīgi nespēj runāt. Puisim pieškirta otrā invaliditāte un nedaudz vairāk kā 100 EUR pabalsts. Puisis šobrīd apmeklē ergoterapeitu, logopēdu un regulāri apmeklē medicīnas iestādes.
Meitenei vēl līdz gada otrajai pusei ir bērnu kopšanas pabalsts (nedaudz vairāk par 500 EUR), bet kopā ar invaliditātes pabalstu tas ir vienīgais ģimenes ienākumu avots. Pateicoties radinieku atbalstam no novembra mēneša jaunieši ir iztikuši, taču palielinoties medicīnas un rehabilitācijas izmaksām, kas radušās veselības problēmu dēļ jauniešiem nepieciešams steidzams līdzcilvēku atbalsts.
🤝 No mūsu organizācijas puses, lūdzam, pēc iespējas ievērot ģimenes personīgo telpu, jo jaunā ģimene ļoti cīnās un kopīgiem spēkiem atbalstot vienam otru cenšas no vārdiem neaptveramās situācijas izkļūt. Ja kādam ir iespēja uz specifiskāku palīdzību, aicinām sazināties ar mūsu organizāciju individuāli. Tāpat sniedzam informatīvo atbalstu, lai nodrošinātu sadarbību ar dažādām institūcijām, lai saņemtu atbalstu.
✅ No Jūsu finasiāliem ziedojumiem 100% novirzīsim ģimenei, lai atbalstītu to šajā situācijā. Aicinām finansiālus ziedojumus ģimenei veikt, lai nodrošinātu pilnvērtīgu rehabilitāciju, medicīnas preces un citu šobrīd nepieciešamo atbalstu:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008293617
Konts: LV62HABA0551047710873
❗Mērķis: Atbalsts ģimenei pēc nelaimes
vai izmantojot ērto ziedojumu lietotni mūsu mājaslapā: https://www.laiksjauniesiem.lv/ziedot/