Aicinām pievienoties Laiks Jauniešiem TV

👉 Hei, Bauskas novads aktīvais un radošais jaunieti!

❤️ Biedrība Laiks Jauniešiem (Laiks Jauniešiem TV) vēlas sevi izaicināt nostādot augstus ši gada mērķus, jo vēlamies līdz 2023. gada nogalei uzsākt seriāla filmēšanu/pārraidīšanu.

🔵 Vēlamies jau no pirmā sagatavošanas posma iesaistīt plašāku jauniešu auditoriju, kura ģenerēs idejas, kopā ar jomas pārzinātājiem “liks kopā puzli seriālam”, kā arī aktīvi plānos citas seriāla nepieciešamās pozīcijas.

😊Tāpat jau laicīgi aicinām iesaistīties interesentus, kuri vēlētos filmēties, būt daļai no Laiks Jauniešiem TV producēšanas, filmēšanas un montāžas komandas (apmācības norisināsies praktisku darbību gaitā un nav nepieciešamas iepriekšējās zināšanas).

📸 Filmēšanās norisināsies Bauskas pilsētā un pagastos, nepieciešamo transportu no organizācijas puses nodrošināsim. Jāsaprot, ka aktivitātē piedalīties aicinām brīvprātīgi un par to nekādu atlīdzību nesaņemsiet, bet lielisku pieredzi un neaizmirstamas emocijas varam garantēt.

📢 Pieteikšanās individuāli rakstot pa tālruni +371 28 646 934 (WhatsApp) vai e-pastā info@laiksjauniesiem.lv. Lūdzu, norādiet sev interesējošo lomu seriāla tapšanā, lai varam tālāk virzīties uz kopsapulci tuvākajā laikā.