Mentoru tīkla apmācības cikls “Mēs – jauniešiem”.

Kas lēni nāk, tas labi nāk!

🎯 Biedrība Laiks Jauniešiem ņemot talkā YOUPluss labo prakses piemēru Kurzemes reģionā, vēlas uzsākt mentoru tīklu “MĒS – JAUNIEŠIEM” ieviešanu Zemgales reģionā.

✅️ Mūsu pirmais kopīgais uzdevums no Bauskas novada (t.sk. lauku teritorijām) atrast aktīvistus, kuri vēlas apmeklēt Laiks Jauniešiem apmaksātus teorētiskos un praktiskos kursus. Teorijas apmācības lekciju veidā un materiāli tiks nosūtīti elektroniskā formā, bet praktiskās nodarbības klātienē no 16. – 18. jūnijam, Bauskas pilsētā, 10 stundas dienā. VECUMAM nav nozīme un mentoru tīklā var iesaistīties jebkurš interesents.

🔵 Visi dalībnieki, kuri sekmīgi būs apmeklējuši apmācības saņems sertifikātus un tiks uzņemti biedrības Laiks Jauniešiem mentoru tīklā “MĒS – JAUNIEŠIEM” kā pilntiesīgi mentori. Mentori pēc apmācībām strādās ar jauniešiem, kuriem ir psihoemocionālās veselības, motivācijas vai iedvesmas atbalsta trūkums vai problēmas.

✨️ Ja piedāvājums ir uzrunājis un vēlaties būt daļa no šī mentoru tīkla, kā arī to tālāk attīstīt Zemgales reģionā, tad sazinieties ar mūsu organizāciju telefoniski vai ar e-pasta starpniecību un norunāsim tikšanos, lai izrunātu plašāk par šo tīklu un iespējām.