Līdzjutēju tikšanās ar Jāni Jaku Bauskā!

Lieliska ziņa Bauskas novada hokeja faniem – ceturtdien, 1. jūnijā plkst. 19:00 Bauskas Rātslaukumā sveiksim „sapņu komandas” spēlētāju – bronzas medaļnieku Jāni Jaku. 🏒🇱🇻

Kopā ar izlases aizsargu – iecavnieku Jāni Jaku uz tikšanos ieradīsies arī viņa ģimene. Mūsu novadnieku sveiks Bauskas novada domes priekšsēdētājs un hokejistu atbalstītāji, tostarp vietējais uzņēmums „Bauskas alus’’.

Baušķeniekiem ir pamats būt divtik lepniem, jo Latvijas Hokeja federācija bija uzticējusi firmai „GEKA” izgatavot 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta laureātu medaļas. Medaļas lentas dizainu izstrādāja mūsu novada mākslinieks – iecavnieks Kārlis Sinka!

Zinot, cik azartiski ir mūsu fani, kādus karogu braucienus viņi organizē pēc Latvijas izlases spēlēm, jādomā, ka Rātslaukumā ceturtdienas vakarā sanāks kupls sagaidītāju pulks. Ņemiet līdzi hokeja atribūtiku, būs iespēja tikt pie autogrāfiem un kopā nofotografēties.

Pēc pasākuma hokejista sumināšanas goda aplis plānots arī Iecavā. Sagaidīsim medaļnieku ar ovācijām!

Ar vēsturisku panākumu Latvijas hokeja izlasei ir noslēdzies šā gada pasaules čempionāts – latvieši izcīnījuši trešo vietu. Par „sapņu komandu” nodēvētā nacionālā izlase ar milzīgu tautas atbalstu dzimtenē atgriežamies tika sagaidīta pirmdien, 29. maijā.